1998 ' de Fikirtepe Kadıköy de başladığımız servis hizmetinin 21. yılında sizlere artan tecrübemizle birlikte kaliteli işçilik hizmeti vermeye devam ediyoruz. Dürüst esnaflık ilkelerimizden vazçgemeden yaptığımız müşteri birikimi ustalık sanatımızı icra ederken mutlu ediyor.

Opel marka arabalarınız için size özel servis hizmetleri ile destek vermekte olan Şimşek Oto Servisi firmamız sayesinde araçlarınızın mümkün olan en kısa sürelerde size teslim edilmesi mümkün olur. Firmamız tüm işlemlerini en kısa sürede tamamlayabilmek için gerekli özverili çalışmayı uygulayarak araçlarınızın size sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlar.

Aracınızın arıza nedeni ile size çıkardığı sorunları çözmek için gerekli tüm çalışmayı yapan Opel Özel Servis firmamız ile aracınızın değiştirilmesi gereken parçalarının da sorunsuz şekilde değiştirildiğini görebilirsiniz. İnsanların araçlarını tamir için bile olsa güven duymadığı kişilere vermesi, emanet etmesi imkânsızdır. Bu sebeple firmamız size her zaman güvenilir bir servis olduğunu kanıtlayabilmek adına servis hizmetleri ile ilgili olarak sorun yaşadığınızda para iade garantisi sunar.


Randevu Almak İçin

Şimşek Opel