Tel : 0533 562 83 95


Oto arıza tespit yöntemleri mevcut aracınızla yaşadığınız sorunlarda büyük önem kazanıyor. Araç teknolojisi geliştikçe teknolojik detaylar arttıkça arıza tespiti de eskiye oranla zorlaşıyor. Bu nedenle güncel arıza tespit cihazlarıyla çalışarak sorunun tespitini yapmak da önemli hale geliyor. Son teknoloji ile çalışan cihazlarla halk arasındaki tanımıyla “bilgisayarlı oto arıza tespiti” için size en yakın Otopratik noktasına gidebilirsiniz. Aracınızdaki arızaları belirlemek üzere otopratik.com.tr üzerinden hızlıca online teklif alabilirsiniz. Ayrıca araç bakımı için ya da periyodik bakım için de sistem üzerinden online olarak randevu talebi oluşturmanız mümkün.

İşleri kolaylaştıran yapısıyla Otopratik, aracınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek noktada toplayarak konforlu bir süreç sunmayı amaçlıyor. Bu bağlamda yine sadece akıllı telefonunuzla bile size en yakın Otopratik hizmet noktasını bulabilirsiniz.

Etiketler : opel özel servis ataşehir, anadolu yakası opel özel servisi, opel özel servis bostancı, opel özel servis, özel servis, opel servisi

Randevu Almak İçin

Şimşek Oto